721 950 704
Nakupujte v klidu.
Pokud objednáte nekompatibilní zboží, ihned vás kontaktujeme.
Potřebujete něco vědět?
Nechte nám své číslo, zavoláme vám zpět.
střešní okna Fakro střešní okna Suntek střešní okna Velux střešní okna Rooflite Střešní okna Dakea střešní okna Balio

FAKRO: žralok ve světě střešních oken

2014.10.21

Dynamická, rychle se rozvíjející firma, která nabízí bezpečná, energeticky úsporná a zajímavá střešní okna. Tak lze ve zkratce popsat společnost Fakro, jejíž výrobky v našem eshopu nabízíme. Málokterá firma si takto dlouhodobě udržuje stabilní pozici ve světové špičce výrobců produktů pro podkrovní prostory. A to přitom vznikla teprve v roce 1991. Možná i proto jde o dravou značku spoléhající na kvalitu, kterou průběžně stále vylepšuje. Podívali jsme se, v čem se ukrývá tajemství výrobků Fakro.

Magickým slůvkem, díky kterému firma boduje v tolika zemích, je inovace. Stovka inženýrů pracujících ve vývojově-testovacím centru přichází pravidelně s novými a novými patenty, které neustále zlepšují kvalitu, uživatelský komfort a bezpečnost výrobků. Mají k tomu špičkové vybavení: 3D tiskárny, klimatickou komoru, termovizi a další hračky. Výsledky výzkumu hovoří samy za sebe. Lepší tvrzená skla nebo systém zpevnění konstrukce okna topSafe zavaří každému zloději. Svěží vítr na trh zase přinesly nová okna preSelect s revolučním systémem kování a závěsů a okna proSky, což jsou nejvyšší jednokřídlá střešní okna na světě.

Inovace nejsou jediným tajemstvím firmy. Každý, kdo se zajímá o dřevěná okna, ví, že ďábel je skryt nejen v detailu, ale i v ;materiálu. V tomhle směru sází Fakro na jistotu a používá především borovicové dřevo, které firma získává tak, aby jen minimálně zatěžovala životní prostředí. Ne nadarmo jsou výrobky firmy označovány znakem FSC, což dokládá důraz na ochranu přírody v lesích.

V eshopu nabízíme celou škálu střešních oken a půdních schodů od Fakra. Zmínit lze výborná okna do plochých střech, která jsou odpovědí na stále populárnější domy s rovnou střechou. Horkou novinkou jsou pak výhodné sety obsahující dřevěné nebo plastové střešní okno, lemování a zatemňující rolety.

Takže až u nás budete hledat špičkovou kvalitu pro vaše podkroví, Fakro vaší pozornosti nesmí ujít…