721 950 704
Nakupujte v klidu.
Pokud objednáte nekompatibilní zboží, ihned vás kontaktujeme.
Potřebujete něco vědět?
Nechte nám své číslo, zavoláme vám zpět.
střešní okna Suntek střešní okna Rooflite Střešní okna Dakea střešní okna Balio

FAKRO: žralok ve světě střešních oken

2014.10.21

Dynamická, rychle se rozvíjející firma, která nabízí bezpečná, energeticky úsporná a zajímavá střešní okna. Tak lze ve zkratce popsat společnost Fakro, jejíž výrobky v našem eshopu nabízíme. Málokterá firma si takto dlouhodobě udržuje stabilní pozici ve světové špičce výrobců produktů pro podkrovní prostory. A to přitom vznikla teprve v roce 1991. Možná i proto jde o dravou značku spoléhající na kvalitu, kterou průběžně stále vylepšuje. Podívali jsme se, v čem se ukrývá tajemství výrobků Fakro.

Magickým slůvkem, díky kterému firma boduje v tolika zemích, je inovace. Stovka inženýrů pracujících ve vývojově-testovacím centru přichází pravidelně s novými a novými patenty, které neustále zlepšují kvalitu, uživatelský komfort a bezpečnost výrobků. Mají k tomu špičkové vybavení: 3D tiskárny, klimatickou komoru, termovizi a další hračky. Výsledky výzkumu hovoří samy za sebe. Lepší tvrzená skla nebo systém zpevnění konstrukce okna topSafe zavaří každému zloději. Svěží vítr na trh zase přinesly nová okna preSelect s revolučním systémem kování a závěsů a okna proSky, což jsou nejvyšší jednokřídlá střešní okna na světě.

Inovace nejsou jediným tajemstvím firmy. Každý, kdo se zajímá o dřevěná okna, ví, že ďábel je skryt nejen v detailu, ale i v ;materiálu. V tomhle směru sází Fakro na jistotu a používá především borovicové dřevo, které firma získává tak, aby jen minimálně zatěžovala životní prostředí. Ne nadarmo jsou výrobky firmy označovány znakem FSC, což dokládá důraz na ochranu přírody v lesích.

V eshopu nabízíme celou škálu střešních oken a půdních schodů od Fakra. Zmínit lze výborná okna do plochých střech, která jsou odpovědí na stále populárnější domy s rovnou střechou. Horkou novinkou jsou pak výhodné sety obsahující dřevěné nebo plastové střešní okno, lemování a zatemňující rolety.

Takže až u nás budete hledat špičkovou kvalitu pro vaše podkroví, Fakro vaší pozornosti nesmí ujít…