721 950 704
Nakupujte v klidu.
Pokud objednáte nekompatibilní zboží, ihned vás kontaktujeme.
Potřebujete něco vědět?
Nechte nám své číslo, zavoláme vám zpět.
střešní okna Suntek střešní okna Rooflite Střešní okna Dakea střešní okna Balio

Rooflite: V jednoduchosti je síla

2014.11.04

Malý kvíz na začátek: Co pro vás znamená moderní střešní okno? Dostatek světla? Komfortní větrání? Dobrou výdrž? Ze špičkových firem, které vám představujeme, to splňují všechny. Přesto mezi nimi najdete rozdíly. Tak třeba střešní okna Rooflitevynikají nad rámec očekávatelných kvalit i skvělou redukcí hluku a především nízkou cenou. A na rozdíl od Veluxu, bratříčka ze stejného holdingu, Rooflite u nás nabízíme v dřevěné i plastové variantě.

Ano. Málokdo tuší, že nad výrobcem oken Rooflite, kterým je maďarská firma Altaterra, stojí dánský VKR Holding, jehož vlajkovou lodí jsou střešní okna Velux. Ale nenechte se mýlit. Altaterra má tvrdohlavý management a ve vývoji střešních oken si jde od roku 2001 nekompromisně svou cestou. Ostatně, že jde o úspěšný podnik, dokládá nejen vstup na trh řady evropských zemí, ale i rozšíření portfolia o značky Dakea a Balio.

Hlavním tahákem Rooflite je téměř bezkonkurenční cena. Altaterra se jednoduše vykašlala na nákladný marketing, obří distribuční síť nebo vývoj "zbytečných" doplňků. Místo toho na to jde pěkně postaru, když Rooflite nabízí menším obchodníkům a pověst si buduje kvalitou a nekompromisní záruční strategií. Ke koupi Rooflitu totiž dostanete desetiletou záruku. Přijde vám to dost? Tak vězte, že společnost řeší reklamace u 0,15 procent prodaných výrobků. Reklamuje se tedy 1 z 670 prodaných oken. Pokud tato čísla nevypovídají o kvalitě, tak už nic…

A čemu od Rooflite věnovat pozornost v první řadě? Jde hlavně o dvojice oken AERO a DURO. V případě toho prvního jde o praktické dřevěné okno ze severské borovice, druhé střešní okno je pak z plastu vystuženým kovovými profily. Obě okna nabídnou perfektní tepelnou izolaci i velmi jednoduchou montáž, kterou zvládne opravdu každý. V naší nabídce pak nesmí chybět ani špičkově zpracované lemování.

Rooflite nejde s davem. Místo toho nabízí bez velkého humbuku kvalitu za dobré peníze. Takže pokud chcete i vy jednoduché, precizně zpracované a cenově dostupné střešní okno, s Rooflitem nešlápnete vedle.