721 950 704
Nakupujte v klidu.
Pokud objednáte nekompatibilní zboží, ihned vás kontaktujeme.
Potřebujete něco vědět?
Nechte nám své číslo, zavoláme vám zpět.
střešní okna Suntek střešní okna Rooflite Střešní okna Dakea střešní okna Balio

Moderní půdní schody

2015.01.23


Máte krásný dům, ale podkroví zůstává trestuhodně nevyužité? Upravujete místnost pro hosty nebo nový dětský pokoj a ne a ne vymyslet, jak do toho malého prostoru dostat výlez na půdu? A co takhle pořídit moderní půdní schody? Právě ty totiž představují funkční a současně stylové řešení, které vám koncept vašeho vysněného podkroví rozhodně nenabourá.

PROČ PŮDNÍ SCHODY?

Snadná manipulace

I přesto, že půdní schody mohou vážit až 80 kilogramů, dokáže s nimi pohodlně manipulovat chlap jako hora stejně jako útlá dívenka. Díky prověřené konstrukci vám stačí pár jednoduchých pohybů. Schody nepřekáží. V jednu chvíli máte vedle sebe pohodlný výlez na půdu, o pár vteřin později po něm zůstane jen rovný strop. Vaše děti budou to kouzlo milovat.

Široký výběr

Typů půdních výlezů je několik a záleží, co bude vašemu podkroví slušet. Můžete mít dřevěné nebo kovové výlezy, můžete mít výlezy skládací, stahovací nebo dokonce vybavené elektrickým ovládáním. Pokud nechcete topit pánubohu do oken, nezapomeňte také na zateplenou variantu. Výrobci nezapomínají ani na požární bezbečnost a předpisy. V běžné nabídce naleznete půdní schody splňující normu EI2=30 například Fakro LWF.

skládací půdní schodystahovací půdní schody

 

 

 

 

 

 

Skládací půdní schody        Stahovací půdní schody

 

Cenová dostupnost

Za kvalitu dnes nemusíte zaplatit děsivé částky. Jednoduché ale pro většinu interiérů naprosto vhodné půdní vlezy můžete mít už za částky startující mezi dvěmi a třemi tisíci korunami. Zajímavé ceny naleznete v našem eshopu v přehledu půdních schodů Fakro.

JAK VYBRAT?

Na internetu neleznete mnoho produktů od celé řady firem. V tomto směru si dovolíme jedno malé varování: Podezřele levné produkty od neznámých značek bez referencí vás nakonec spíše zklamou. Cena je u nich tlačena dolů levnějšími materiály a tedy i nižší bezpečností, spolehlivostí nebo izolačními vlastnostmi. Pokud vsadíte na známé koně, na kvalitu a lepší záruční servis se můžete spolehnout.

 

Se kterými výrobci neuděláte chybu?

Zlepšují a pracují na technologiiích, které zajistí, že i vaše půdní schody jsou bezpečné, skladné, a jistě si je velmi rychle zamilujete. Moderní výlezy na půdu jsou trend, kterému se při vybavování malých podkrovních prostor nemusíte vyhýbat.

  • FAKRO – Jeden z největších výrobců nabízí ideální poměr ceny a kvality.
  • JAP – Kovové stahovací půdní schody.
  • OMAN – Rozumné ceny a velký výběr provedení i materiálů.
  • WIPPRO – Špičkové schody pro nejnáročnější zákazníky.
  • MINKA – Rakouský výrobce zaměřený na kvalitní zpracování.