slevy
na celý sortiment
podívejte se na jejich přehled
Připravené sety
721 950 704
Nakupujte v klidu.
Pokud objednáte nekompatibilní zboží, ihned vás kontaktujeme.
Potřebujete něco vědět?
Nechte nám své číslo, zavoláme vám zpět.
střešní okna Suntek střešní okna Rooflite Střešní okna Dakea střešní okna Balio

Střešní okna Rooflite

Když v roce 2001 spouštěla výrobu střešních oken Rooflite firma Altaterra, spadající pod dánský VKR holding, nikdo moc netušil, jakým směrem se nová značka vydá a zda se vůbec uchytí. Ukázalo se, že na to stačilo jít trochu jinak. Cíl nabídnout špičková střešní okna za co nejnižší cenu se podařilo splnit vrchovatě. Když si k tomu přidáte desetiletou záruku, skvělé izolační vlastnosti a možnost vybrat si dřevěnou i plastovou variantu okna, dostanete výrobky, které by vaší pozornosti prostě neměly ujít.

Velux odolnost

Cena

Pokud nechcete dát za střešní okno celé jmění, Rooflite je ta správná volba. Firma Altaterra si řekla, že půjde tak trochu proti proudu a odmítla se věnovat drobnostem a platit za velké reklamní kampaně. Díky tomu může nabídnout cenu, které se konkuruje jen těžko.

Úspora energie

Záruka

Desetiletá záruka prostě potěší. Rooflite je navíc přátelskou značkou, která si zakládá na dobrém vztahu s každým zákazníkem. Takže se můžete spolehnout, že pokud nebudete s něčím spokojeni, nikdo s vámi takříkajíc "nevyběhne".

Firma Velux

Jednoduchost

V jednoduchosti je síla. Právě to vyznávají ve firmě Altaterra a při vývoji střešních oken Rooflite vsadili na jednoduchost a precizní zpracování toho hlavního. Instalaci střešního okna Rooflite zvládnete za chvíli.