721 950 704
Nakupujte v klidu.
Pokud objednáte nekompatibilní zboží, ihned vás kontaktujeme.
Potřebujete něco vědět?
Nechte nám své číslo, zavoláme vám zpět.
střešní okna Suntek střešní okna Rooflite Střešní okna Dakea střešní okna Balio

Střešní okna a doplňky Velux

VeluxSedmdesát let vývoje, spokojení zaměstnanci a řada ocenění a certifikátů. Firma Velux opravdu má na čem stavět, a pokud hledáte dřevěná střešní okna s velkou zasklenou plochou a promyšleným větracím systémem, jste na správném místě. Neotřesitelnou pozici firmy, jejíž zakladatel vynalezl vůbec první moderní střešní okno, dokládají i zkušenosti zákazníků ze zemí, kde firma působí desítky let. V nich je totiž možné narazit i na čtyřicet let stará a stále funkční okna Velux.

V současnosti nabízíme novou generaci střešních oken Velux za velmi dobrou cenu. V nabídce najdete jak dřevěná okna s dvojitým lakováním, tak i s bílým polyuretanovým nátěrem.

Vyrábí nejen klasická kyvná střešní okna, ale i mnoho doplňků jako jsou rolety, žaluzie nebo markýzy. V posledních letech se výrobky Velux těší veliké oblibě i díky možnosti dálkového a solárního ovládání. Díky moderním technologiím můžete větrání bez obav svěřit automatickému systému, který hlídá teplotu a vlhkost v místnosti a navíc, dokáže uzavřít okna v případě deště.

Velux odolnost

Odolnost

Sníh, voda, vítr. Na severu prostě nemohou dělat okna, která neodolají krutým podmínkám. Takže pokud se poohlížíte po kvalitě, která vám vydrží i desítky let, Velux je přesně pro vás.

Úspora energie

Úspora energie

Nový systém ThermoTechnology, až o 18 procent větší prosklená plocha a speciální těsnění. To a mnoho dalších vychytávek zajistí, že se vám z domu žádná energie vykrádat nebude. Naopak! Venkovní teplo a světlo si opravdu užijete.

Firma Velux

Vstřícná firma

Je pro vás důležité, jak se firma chová k lidem? Velux v tomto směru udává trendy a své zaměstnance motivuje a zapojuje je do rozhodovacích procesů. Se stejnou důsledností opečovává i své zákazníky a firmy výhodami, které nemají obdoby.