721 950 704
Nakupujte v klidu.
Pokud objednáte nekompatibilní zboží, ihned vás kontaktujeme.
Potřebujete něco vědět?
Nechte nám své číslo, zavoláme vám zpět.
střešní okna Suntek střešní okna Rooflite Střešní okna Dakea střešní okna Balio

střešní okno Balio

střešní okno Balio
dřevěná střešní okna
kyvné otvírání
tvrzené izolační dvojsklo
třípolohové uzavírání
cena včetně lemování
sleva 26%
cena od
4 350 Kč
bez DPH 3 595 Kč
dříve 5 878 Kč
dostupnost:
2-3 dny
dotazy i objednávka
tel: 721 950 704
email: info@topokno.com
Výrobce:
Balio
popis zboží

Střešní okna Balio dodáváme včetně lemování.

Dřevo severské, též švédské borovice, latinsky Pinales Quinquefoliae Cembrae, používané pro výrobu střešních oken značky Balio, je svými vlastnostmi opravdu výjimečné. Dokáže se adaptovat i na drsné prostředí. Dokáže odolávat mrazům až - 60°C. Stromy tohoto řádu rostou pomalu a velice dlouho, díky tomu obsahují jen malé množství mízy a mají vysokou kvalitu dřeva.

Dřevo je dalším sušením a zpracováním upraveno tak, aby si své vlastnosti zachovalo po co nejdelší dobu. Množství mízy je redukováno na míru, při které dále přirozeně chrání dřevo proti povětrnostním vlivům, vlhkosti, slunečnímu záření a současně je stálé s extrémní životností. Dřevo je ošetřeno speciálním dvouvrstvým lakem, který pomáhá dřevu zachovat si své skvělé vlastnosti po ještě delší dobu. Zpomaluje degradaci dřeva, zamezuje napadení dřeva škůdci a plísněmi, zamezuje vsakování vody a vlhkosti a chrání proti UV záření.

Systém otvírání využívá středových otočných závěsů, které minimálním způsobem zasahují do vnitřního prostoru, jsou jednoduché na ovládání a především svou jednoduchou konstrukcí a precizním zpracováním předchází netěsnostem nebo jiným nežádoucím jevům. Konstrukce střešního okna zbytečně nepřesahuje do vnějšího prostoru. Tím se dále redukuje velikost plochy, která je vystavena vnějším vlivům. Taktéž je tím zachován příjemný vzhled a nadčasový design střešních oken.

Splňuje přísné požadavky energetické třídy A - vysoce úsporná. Tím výrazným způsobem šetří náklady na vytápění.

Montáž střešních oken je jednoduchá. Postup montáže je dodáván s každou objednávkou. Okno je vhodné na všechny typy střech, které mají sklon 15 - 90°.

Kvalita oken značky Balio je na vysoké úrovni. Dokazují to mnohé certifikace a standardy, kterých bylo dosaženo dlouholetým zlepšováním, kontrolou a optimalizací výroby. Tato vylepšení splňují velice přísné požadavky norem a na vývoji a zlepšování se neustále pracuje. Okna rovněž splňují enviromentální normy. Balio tedy nabízí výrobky, které jsou šetrné k životnímu prostředí.

vlastnosti zboží
katalogy střešních oken záruky montáž
Výrobce: Balio
Materiál: dřevo severské borovice
Oplechování: hliníkové barva šedá
Otvírání: kyvně
Sklon střechy: 15° - 90°
Tepelná propustnost: sklo 1,1 W/m<sup>2</sup>K, okno 1,3 W/m<sup>2</sup>K
Zasklení: tvrzené izolační dvojsklo

Záruční doba na výrobky Balio

Záruka 10 let: na všechna střešní okna Balio
Záruka 2 roky: na ostatní produkty.

Komentáře

Přidat komentář
Vaše jméno:


Váš komentář:
Opište prosím kód z obrázku do pole níže: