721 950 704
Nakupujte v klidu.
Pokud objednáte nekompatibilní zboží, ihned vás kontaktujeme.
Potřebujete něco vědět?
Nechte nám své číslo, zavoláme vám zpět.
střešní okna Suntek střešní okna Rooflite Střešní okna Dakea střešní okna Balio

Výrobci střešních oken


Fakro

Firma Fakro byla založena v roce 1986 a je nedílnou součástí elity výrobců střešních oken a jejich doplňků. Při výrobě se snaží přistupovat šetrně i k životnímu prostředí. Pro získávání dřeva na výrobu je použito pouze dřevo z lesů s plánovaným lesním hospodářstvím. Střešní okna Fakro stanovují nejvyšší standarty v oblastech ergonomie, ekologie a bezpečnosti užívání jejich výrobků. Chlubí se taktéž nejlépe izolovaným střešním oknem se zasklením U8 určeného pro pasivní budovy. Součinitel tepelné propustnosti tohoto okna je 0,58W/m2K. Výjimečný systém topSafe zvyšuje odolnost střešního okna při pokusech o vloupání. Okna se systémem topSafe mají odolnější zasklení, pevnější konstrukci a lepší kování. Střešní okno Secure odpovídá bezpečnostním standardům P2 a jako jediné získalo holandskou bezpečnostní známku „bezpečné bydlení.“

Přehled všech produktů Fakro >>>

Velux

Střešní okna Velux jsou vyráběna renomovanou dánskou firmou již od roku 1941, kdy vytvořili první střešní okno. Firma Velux tak stála přímo u zniku tohoto, dnes tak oblíbeného, prostředku pro prosvětlování podkroví. Díky dlouhé tradici, vylešování a vývoje patří tato střešní okna k absolutní špičce mezi střešními okny. Od roku 2013 nabízí okna nové generace, která díky nové technologii úzkého rámu a těsnění lépe izoluje a zvětšuje zasklenou plochu až o 18% při zachování vnějších rozměrů okna.

Výrobce provozuje Klietské centrum, telefon: 531 015 511, e-mail: info.v-cz@velux.com

Přehled všech produktů Velux >>>

Roto

Německá firma Roto je průkopníkem výroby střešních oken. Je to první firma, která se začala zabývat sériovou výrobou střešních oken. V současné době má pobočky po celém světě a významným způsobem ovlivňuje trh se střešními okny. Díky zkušenostem a vývoji, na kterém pracuje již od svého vzniku, patří mezi nejoblíbenější a také nejprodávanější výrobce střešních oken.

Přehled všech produktů Roto >>>

Rooflite

Výrobcem střešních oken Rooflite je Maďarská firma Altaterra Kft., která spustila výrobu střešních oken v roce 2001. Jedná se o velmi kvalitní okna a jsou ideálním řešením pro lidi, kteří hledají vysokou kvalitu za rozumnou cenu.

Přehled všech produktů Rooflite >>>

Dakea

Moderní mladá firma, která u svých střešních oken nabízí několik NEJ. Nejdelší záruku a to až 20 let na celé střešní okno se samočistící povrchovou úpravou titanglass a velice přívětivou cenu.

Dakea provozuje zákaznickou linku na telefonu 228 880 183

Přehled všech produktů Dakea >>>

Balio

Balio je autonomní prodejní divize maďarské firmy Altaterra Kft. Jedná se o velice kvalitní střešní okna, což dokládá i záruka 10let na všechny střešní okna této značky, certifikace PEFC a další certifikáty kvality.

Přehled všech produktů Balio >>>