Výrobci střešních oken

Fakro

Firma Fakro byla založena v roce 1986 a je nedílnou součástí elity výrobců střešních oken a jejich doplňků. Při výrobě se snaží přistupovat šetrně i k životnímu prostředí. Pro získávání dřeva na výrobu je použito pouze dřevo z lesů s plánovaným lesním hospodářstvím. Střešní okna Fakro stanovují nejvyšší standarty v oblastech ergonomie, ekologie a bezpečnosti užívání jejich výrobků. Chlubí se taktéž nejlépe izolovaným střešním oknem se zasklením U8 určeného pro pasivní budovy. Součinitel tepelné propustnosti tohoto okna je 0,58W/m2K. Výjimečný systém topSafe zvyšuje odolnost střešního okna při pokusech o vloupání. Okna se systémem topSafe mají odolnější zasklení, pevnější konstrukci a lepší kování. Střešní okno Secure odpovídá bezpečnostním standardům P2 a jako jediné získalo holandskou bezpečnostní známku „bezpečné bydlení.“

Přehled všech produktů Fakro >>>

Rooflite

Výrobcem střešních oken Rooflite je Maďarská firma Altaterra Kft., která spustila výrobu střešních oken v roce 2001. Jedná se o velmi kvalitní okna a jsou ideálním řešením pro lidi, kteří hledají vysokou kvalitu za rozumnou cenu.

Rooflite poskytuje záruční lhůtu 10 let.

Přehled všech produktů Rooflite >>>

Dakea

Moderní mladá firma, která u svých střešních oken nabízí několik NEJ. Nejdelší záruku a to až 20 let na celé střešní okno se samočistící povrchovou úpravou titanglass a velice přívětivou cenu.

Dakea provozuje zákaznickou linku na telefonu 228 880 183

Dakea poskytuje záruční lhůtu dokonce 20 let.

Přehled všech produktů Dakea >>>